XXI Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Witkacego 
w Krakowie

 

Podział godzin obowiązujący od 28.01.2019

KLASA I ξ (KSI)

wychowawca: E. Majcherczyk

LP Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8.00 - 8.45 j.hiszp./ j.wł inf./wf etyka fizyka PP
2 8.55 - 9.40 j.hiszp./ j.wł wf/inf. matematyka filozofia PP
3 9.50 - 10.35 chemia j.polski filozofia historia historia
4 10.45 - 11.30 matematyka j.polski filozofia WOS j.ang./ j.ang.
5 11.40 - 12.25 j.polski matematyka j.ang./ j.ang. godz.wych. j.ang./ j.ang.
6 12.45 - 13.30 biologia geografia j.ang./ j.ang. j.polski  
7 13.40 - 14.25 wf EDB WOK j.polski  
8 14.30 - 15.15 wf   wf religia  
9 15.20 - 16.05     wf  religia  

 

KLASA II µ (MI)

wychowawca: O. Stelmach

LP Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8.00 - 8.45 fizyka j. ang./ j. ang. godz. wych. historia religia
2 8.55 - 9.40 chemia j. ang./ j. ang. filozofia historia religia
3 9.50 - 10.35 hist. sztuki matematyka matematyka filozofia matematyka
4 10.45 - 11.30 j. hiszp/ j. wł. matematyka j.polski j. polski historia
5 11.40 - 12.25 j. hiszp/ j. wł. j. polski j.polski j. polski
historia
6 12.45 - 13.30 j. polski j. polski hist. sztuki
wf j. ang./ j.ang.
7 13.40 - 14.25 j. polski wf j. ang./ j. ang. filozofia j. ang./ j. ang.
8 14.30 - 15.15 etyka wf j. ang./ j. ang.    

 

 

KLASA II ν (NI)

wychowawca: A. Janicka

LP Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8.00 - 8.45 chemia j. ang./ j. ang. fizyka j. polski religia
2 8.55 - 9.40 hist. sztuki
j. ang./ j. ang. j. polski j. polski religia
3 9.50 - 10.35 matematyka godz. wych. j. polski matematyka filozofia
4 10.45 - 11.30 j. wł./ j. hisz. historia hist. sztuki filozofia j. polski
5 11.40 - 12.25 j. wł./ j. hisz. historia matematyka historia j. polski
6 12.45 - 13.30 wf wf matematyka historia j. ang./ j. ang.
7 13.40 - 14.25 filozofia j. polski
j. ang./ j. ang. wf j. ang./ j. ang.
8 14.30 - 15.15 j. polski   j. ang./ j. ang. etyka  

 

KLASA III λ (L)

wychowawca: A. Boruta

LP Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8.00 - 8.45 j. ang. podst. mat. - z. wyr. j. ang. rozsz. religia j. ang. wyr. podst.
2 8.55 - 9.40 j. ang. podst. matematyka j. ang. rozsz. religia j. ang. podst.
3 9.50 - 10.35 j. hiszp. / j. wł. historia j. polski historia j. ang. podst.
4 10.45 - 11.30 hist. sztuki wf godz. wych. matematyka matematyka
5 11.40 - 12.25 n. prz. - biologia n. prz. - geografia filozofia filozofia matematyka
6 12.45 - 13.30 j. hiszp. / j. wł. historia wf j. ang. rozsz. filozofia
7 13.40 - 14.25 j. polski j. polski - z. wyr. wf j. ang. rozsz. j. polski
8 14.30 - 15.15 j. polski   j. polski j. ang. rozsz. j. polski
9 15.20 - 16.05 j. polski   j. ang. podst. etyka  

 



 

 

j.wł