XXI Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Witkacego 
w Krakowie

W dniu 15 października 2017 roku nasza młodzież związana ze szkolnym wolontariatem wzięła udział w IV  PZU Cracovia Półmaraton Królewski.   Zawody te miały na celu propagowanie aktywnego trybu życia oraz promowały miasto Kraków jako jednego z organizatorów. Wydarzenie to miało charakter międzynarodowy.  Koordynatorami i opiekunami z ramienia szkoły podczas trwania imprezy w krakowskiej Tauron Arenie były Agata Wrońska i Małgorzata Janigacz. 

Maraton Maraton Maraton

volunteersW dniu 21 grudnia nasi uczniowie oraz pracownicy szkoły po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i zorganizowali zbiórkę żywności oraz odzieży dla potrzebujących. Tym razem była to rodzina, która znajduje się pod opieką parafii p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Mistrzejowicach. Obdarowana rodzina bardzo się ucieszyła z darów jakie jej przekazaliśmy.


 

paczka placowki

W dniu 15 grudnia 2017 roku Nasza szkoła dostarczyła świąteczną  paczkę do placówki opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się przy al. Pod Kopcem 10a w Krakowie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

 

 

 

 

Nakrętki

Kolejny raz bierzemy udział w akcji Zbieramy nakrętki.

Pieniądze z akcji wspierają dzieci i młodzież z SOSW nr 4 w Krakowie.